48.002 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X

Halk Sigorta

Sigortam.net farkıyla Halk Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net farkıyla Halk Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

Beklemeden Hızlı Teklif Almak için Arayın!

444 24 00

İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata hızlı ve kolayca ulaşın!

Kasko Teklifi Al Trafik Teklifi Al Sağlık Teklifi Al

Halk Sigorta

58 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin en köklü sigorta şirketleri arasında yer alan Halk Sigorta’nın kasko ve trafik sigortası ürünlerine Sigortam.net ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana gerek bireysel, gerekse de kurumsal çözümlerde fark oluşturmayı kendisine hedef edinen Halk Sigorta, bu hedefi doğrultusunda yıllardır kaliteli bir hizmetin devamlılığını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Sektörde karlı bir büyümenin yanı sıra, toplumda sigorta bilincini arttırmak için de desteklerde bulunan Halk Sigorta, bu alandaki lider şirketlerden biri konumunda bulunuyor.

Halk Sigorta Kasko ve Trafik Sigortası Ürünleri Sigortam.net’te

Online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kuruluş olan Sigortam.net ile Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden biri olan Halk Sigorta ürünlerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Online olarak veya tek bir telefonla uzman sigorta danışmanlarımıza ulaşarak, Halk Sigorta için hem kasko hem de trafik sigortası teklifi alabilir, poliçenizi başka hiçbir işleme gerek kalmadan kolayca yaptırabilirsiniz.

Halk Sigorta Tarihçesi

Temelleri ilk olarak 1958 yılında sayısı 50’nin üzerinde esnaf ve zanaatkarın bir araya gelmesiyle atılan şirket, bu dönemde Türkiye’nin ilk ve tek kooperatif şirketi oldu. Aradan geçen yaklaşık 30 yılın ardından kooperatif statüsünden anonim şirket statüsüne geçen kuruluş, Birlik Sigorta A.Ş. ile faaliyetlerini sürdürürken, hayat sigortacılığını ise Birlik Hayat Sigorta A.Ş. devraldı. 2009 yılında ise Halk Bankası şirketteki hisselerinin oranını %89.9’a yükselterek, hakim ortak konumuna geldi. 05.01.2011 tarihinde yayınlanan olağanüstü genel kurul kararı gereğince ise şirketin isminin Halk Sigorta A.Ş. olarak değiştirildiği duyuruldu.

Halk Sigorta Poliçesini Sigortam.net’ten Yaptıran Kazanıyor!

Sigortam.net olarak Halk Sigorta’dan yaptıracağınız kasko ve trafik sigortası poliçeleri için anlaşmalı olduğumuz diğer şirketler de olduğu gibi “en iyi fiyat garantisi “ veriyoruz. Halk Sigorta’dan aynı şartlarda daha uygun bir poliçe bulmanız halinde ise aradaki farkı size iade ediyoruz. En iyi fiyat garantisi dışında Sigortam.net’in müşterilerine özel sunduğu diğer teklifleri ve kampanyaları ile poliçenize çok daha avantajlı şartlarla sahip olabilirsiniz. Örneğin, Sigortam.net ayrıcalıklarıyla aldığınız Halk Sigorta kasko veya trafik sigortası poliçesi sayesinde Sigortam.net’in Referans Kampanyası’na katılabilir, referansınızla Sigortam.net’e gelen müşterilerin satın aldıkları poliçe tutarı üzerinden %5 oranında ödül kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülleri ise poliçe yenilemelerinizde kullanarak, kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Daha çok referans verin, daha çok kazanın.

Sigortam.net’in avantajlı dünyasının ayrıcalıkları bu kadarıyla sınırlı kalmıyor. Sigortam.net’in dönemsel kampanyalarını takip ederek en iyi fiyat garantisiyle sahip olduğunuz poliçenizde çok daha önemli avantajları yakalayabilirsiniz. Örneğin Sigortam.net aracılığıyla Halk Sigorta’dan yaptırdığınız kasko veya trafik sigortası poliçesi ile “Miles and Smiles Kampanyası” kapsamında tam 1000 Mil kazanabilirsiniz.

Halk Sigorta’nın Stratejileri

  • Müşterilerine özel olarak oluşturulmuş farklı ürün seçenekleri sunmak.
  • Müşterinin merkeze konduğu, kaliteli bir hizmet anlayışı.
  • Tüm süreçlerde rekabetçi bir yapının ortaya çıkması için üst düzey verimlilik ve hızlı bir biçimde hasar ödemesi.

Halk Sigorta için Kolayca Teklif Alın

Aracınızın kasko ya da trafik sigortası poliçesi için Halk Sigorta’dan teklif almak istiyorsanız, siz de 3 milyon mutlu müşterimiz gibi ister online, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak uzman sigorta danışmanlarımızdan teklif alın, ihtiyaçlarınıza özel en uygun Halk Sigorta poliçesi için, en iyi fiyatı hızlıca verelim.

Unutmayın, “ Sigortam.net’e Bakmadan, Sigorta Alınmaz!”

Daha Fazla Göster Daha Az Göster

Sigortam.net’te karşılaştırma yapabileceğiniz tüm sigorta şirketleri